flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України проводитиме навчальний семінар

12 липня 2017, 15:42

Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України (НШСУ) 17-18 липня 2017 року проводитиме навчальний семінар для суддів місцевих загальних та апеляційних судів  Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей на тему: «Верховенство права та права людини у світлі Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя». Захід відбудеться на базі Апеляційного суду Закарпатської області. Його мета -  підвищення рівня кваліфікації представників Феміди та поглиблення їх знань щодо практики Європейського суду з прав людини по застосуванню положень Європейської Конвенції.

Нагадаємо, в суді апеляційної інстанції краю подібні навчальні заходи проводять уже не вперше. Упродовж трьох років представники НШСУ організовували низку семінарів, які були присвячені актуальним для суддівського корпусу питанням.

Довідкова інформація: На виконання вимог ст. 90 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» Національна школа суддів України здійснює забезпечення підготовки висококваліфікованих кадрів для судової системи. Підтримуючи практику впровадження Європейського вибору суспільства шляхом подолання недоліків національної правової системи – НШСУ приділяє належну увагу досконалому вивченню правил застосування та адаптації національного законодавства до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практик Європейського суду з прав людини при здійсненні правосуддя.

Місце проведення – Апеляційний суд Закарпатської області вул. Довженка, 7, м. Ужгород (конференц-зал).

Відкриття семінару – 17 липня 2017 року о 09 годині.

Завершення семінару – 18 липня 2017 року  о 17 годині.