Задати питання
flag Судова влада України

Шановні представники засобів масової інформації!

Авторитет судової влади безпосередньо залежить від того, наскільки вона є відкритою для суспільства. Ми переконані, що налагодження конструктивного діалогу судів із громадськістю та ЗМІ сприятиме підвищенню довіри суспільства до судової системи загалом. Висвітлення офіційної позиції від імені Апеляційного суду Закарпатської області, надання коментарів щодо розгляду судом справ, що викликали резонанс у суспільстві, окрім голови суду, здійснюють і судді-спікери:

Кожух Олена Анатоліївна – секретар судової палати з розгляду цивільних справ; 
(0312) 61-63-86; inbox@zka.court.gov.ua

Стан Іван Васильович – суддя-спікер судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення
(0312) 61-47-28; inbox@zka.court.gov.ua

З метою налагодження більш відкритої комунікації  в Апеляційному суді Закарпатської області запроваджено посаду прес-секретаря.

З питань висвітлення діяльності суду, за інформацією про розгляд судом резонансних справ та акредитації пропонуємо Вам звертатись до головного спеціаліста із забезпечення звязків із засобами масової інформації (прес-секретаря) Апеляційного суду Закарпатської області – Мирослави Бєлогурової.

тел: (0312) 61-40-79, 099 183 63 51

е-mail: m.belogurova@zka.court.gov.ua