Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Представники Феміди Закарпаття завітали на урочистості з нагоди святкування професійного свята

19 грудня 2017, 16:26

Щороку, 15 грудня, судова спільнота відзначає професійне свято – День працівників суду. Цьогоріч, голова Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош зібрала в обласному центрі служителів Феміди з усіх куточків Закарпаття.

Привітати діючих «володарів мантій», суддів у відставці, а також працівників апаратів судів завітали очільники правоохоронних структур краю – прокурор Володимир Гаврилюк, начальник закарпатської поліції Роман Стефанишин та заступник начальника СБУ в Закарпатській області Костянтин Зоз.

До слів привітання приєдналися й присутні на заході представники державної фіскальної та прикордонної служби, органів юстиції, адвокатури та викладачі місцевого університету.

Цінними нагородами та подарунками вітали суддів у відставці, що понад два десятки років присвятили своє життя служінню справедливості та закону, зокрема, голову Конституційного суду України в минулому Андрій Стрижак, екс-очільниця Господарського суду Закарпатської області Надія Ващиліна та голова Свалявського та Мукачівського суду – суддя у відставці Павло Щербан.

Працівників Закарпатського окружного адміністративного суду, Господарського суду Закарпатської області та місцевих судів краю, за сумлінне виконання трудових обов’язків й високий професіоналізм, губернатор області Геннадій Москаль, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, начальник ТУ ДСА України в Закарпатській області Олександр Кошинський нагородили грамотами.  

Разом з тим, кращі футболісти краю серед судової спільноти – команди Свалявського, Ужгородського, Тячівського судів отримали кубки.

Подяками за об’єктивне висвітлення судової влади на теренах області відзначено також журналістів та операторів  регіональних телеканалів.

На завершення, побажання терпіння, наснаги та успіху лунали від очільниці апеляційної інстанції краю Ганни Фазикош.