Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Що таке безпека у соцмережах? Які є види шахрайства та що таке фітинг? Як створити безпечний пароль та захистити особисту інформацію? Як не стати жертвою інтернет шахраїв? Ці та інші питання, які на сьогодні є більш ніж актуальні, розглянули під час лекції, яку провели в Закарпатському апеляційному суді для працівників апарату суду. Своїми знаннями на порадами щодо поведінки у соціальних мережах поділилася прессекретар територіального управління Служби судової охорони в Закарпатській області Марія Туряниця.
Під час лекції Марія Туряниця наголосила: «Сьогодні соціальні мережі стали зручним та ефективним засобом комунікації, водночас особиста інформація ще ніколи не була такою доступною, як нині. Саме розміщення в Інтернеті інформації про себе нерідко наражає користувачів на ризик стати жертвою шахрайства, переслідувань, цькувань чи знущань. Для того, аби уникнути будь-яких атак на віртуальну особистість, мої вам поради:
При цьому, слід пам'ятати, що небезпеку несуть і ті облікові записи, які більше не використовуються. Саме за допомогою таких акаунтів кіберзлочинці можуть поширювати дезінформацію про власника облікового запису. Тому, важливим є контроль таких облікових записів, а ще краще, рекомендую видалити їх, коли вони вже більше не потрібні» - зазначила лекторка.
Дякуємо прессекретарю територіального управління Служби судової охорони Марії Туряниці за змістовну, цікаву лекцію та цінні рекомендації. Сподіваємось, отримані під час лекції знання та поради працівники апарату суду використовуватимуть на практиці.
Пресслужба Закарпатського апеляційного суду